Poznaj nas bliżej
Gdzie jesteś: Strona główna > O nas

O nas

Przedszkole Niepubliczne „SMERF” powstało we wrześniu 2000 roku na warszawskim Tarchominie. Obecnie obejmuje ono cztery oddziały mieszczące się w domach jednorodzinnych z dużymi placami zabaw. Posiadamy wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Miasto Stołeczne Warszawa o numerze 59 PN.

„SMERF” poprzez stworzenie domowej atmosfery, pełnej akceptacji i bezpieczeństwa zapewnia profesjonalną opiekę i edukację dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

Oferujemy szeroki zakres zajęć dodatkowych: logopeda, psycholog, nauka tańca, język angielski, rytmika i zajęcia umuzykalniające, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy, zajęcia sportowe, zajęcia plastyczne, spektakle teatralne. Nasz sprzęt i zabawki znajdujące się na terenie placówek i ogrodów posiadają atesty oraz certyfikaty.

Zapewniamy naszym dzieciom domowe, zdrowe posiłki przyrządzane w naszej przedszkolnej kuchni.

Oferujemy również zajęcia w naszej Stajni Mario prowadzone przez instruktorów jazdy konnej oraz kontakt i zabawę z naszymi zwierzętami z Mini Zoo .

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.