Poznaj nas bliżej
Gdzie jesteś: Strona główna > O nas > Misja

Misja

„WSZYSTKIEGO, CO NAPRAWDĘ TRZEBA WIEDZIEĆ NAUCZYŁEM SIĘ W PRZEDSZKOLU”                                                                                                                                   Robert  Fulghum

• Działając zgodnie z ową zasadą uważamy, iż najważniejsze jest, aby przedszkolak był:
    • zdrowy,
    • bezpieczny,
    • wrażliwy i kochający,
    • myślący i twórczy,
    • przedsiębiorczy,
    • tolerancyjny,
    • otwarty i pewny siebie,
    • preferujący prawdę i dobro.
  • Naszym celem jest wspomaganie rozwoju i wczesna edukacja każdego małego człowieka. Chcąc przygotować dzieci do ułatwionego startu w życie szkolne, a także dać im solidne podstawy umożliwiające osiągnięcie sukcesów w dalszej edukacji szkolnej, pragniemy stworzyć jak najlepsze warunki sprzyjające odkryciu w dziecku jego naturalnych predyspozycji do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności.
  • Programy dydaktyczne dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka oraz odpowiednio dobranych grup wiekowych.
  • W atmosferze ciepła, życzliwości i zrozumienia wspomagamy nasze dzieci w samodzielnym odkrywaniu i poznawaniu świata.
  • Poprzez gry, zabawy a także nowatorskie formy zajęć oraz odpowiedni program stymulujemy naturalny rozwój dziecka.
  • Zapewniamy także, iż pobyt w przedszkolu jest niezastąpioną formą wszechstronnego rozwoju umysłowego i fizycznego dziecka. Kształtuje wyobraźnię, społeczną i emocjonalną dojrzałość dziecka. Uczy poczucia własnej wartości i wiary we własne możliwości, koleżeństwa i stałego kontaktu z rówieśnikami czyli wspomaga rozwój społeczny. Dzięki przebywaniu w grupie rówieśniczej dzieci mają możliwość poznać zasady higieny i bezpiecznego współżycia, co łącznie stanowi nieoceniony dar zapewniający udany start w życie naszym pociechom.
  • Nasze Smerfy kończąc edukację przedszkolną wychodzą od nas nie tylko z bagażem wiedzy i umiejętności, ale są życzliwie nastawione do świata i ludzi, znają swoją wartość, potrafią odnaleźć się w sytuacjach problemowych. Pełne optymizmu i wiary w swoje możliwości wkraczają w życie szkolne, co jest naszą dumą, a ich pamięć o nas i każde ciepłe słowo jest dla nas największą wartością.

TO JUŻ 14 LAT PRACUJEMY Z WASZYMI DZIEĆMI I DLA WASZYCH DZIECI!